Pripravovaný Condemned 2: Bloodshot
Má byť ešte viac "Condemnedovský" a nebude sa brať taký ohľad na prvky vyšetrovania a používania nástrojov, ktoré v prvom diele síce zohrávali dôležitú a neodmysliteľnú súčasť splnenia misie, ale celkom znepríjemňovali chute najmä tým, čo slintali po súbojoch. Veď situácie, keď máte prázdne ruky a jediná možná zbraň, ktorá môže uzemniť to, čo neviete čo je, no blíži sa to k vám, je práve vodovodná rúrka pripevnená o stenu... Stačí ju len vyrvať, či nájsť niekde pohodený kus dreva, palice, kovovej tyče a podobne. Aj originalita vo výbere zbraní, mimo tie skutočné, bude opäť pre Condemned znamenitá. Určite to nebude hra na hranie cez deň. Pr eten pravý efekt, rovnako ako prvý diel, možno až nad ránom, keď sa nebude dať zaspať. Silnejší ako káva? Po novom Condemned možno už len tak ani do svetlého rána nezaspíte.u tak... viac sa dočítate tu... >>>

 

Condemned za super cenu
Bezkonkurenčná cena tejto hry, ako aj mnoho iných samozrejme, sa vyšplhala na megahry.eu k cene 299,- Kč, pričom na iných miestach sa cena pohybuje kolo 899,- Kč.
Ak máte známeho v Čechách, či vy sami žijete v Čechách, máte teda jedinečnú možnosť si hru kúpiť za túto skvelú cenu. U mňa patrí medzi špičky a už teraz medzi klasiku..

Ak už medzi majiteľov patríte, iste viete, že existuje aj český aj slovenský preklad z našej dieľne, ten slovenský si môžete stiahnuť aj samozrejme na tejto stránke. Informácie o kúpe hry nájdete v tomto článku..viac sa dočítate tu... >>>.

 

Condemned - synonymum strachu
Condemned - Hra o ktorej spočiatku ľudia ani netušili, o čo v nej pôjde, ani zo slov recenzistov, či rozprávaní sa nedalo vytušiť o čo konkrétne v hre naozaj pôjde. Pôjde v nej o strach. Aj ten najtvrdší hráč ten strach zažije, a nech sa bude snažiť akokoľvek odolať, bude tomu tak. viac sa dočítate tu... >>>