Preview
      Naozaj tvrdá hra na psychiku, šialený protivníci so silným poškodením mozgu neznámej príčiny prechádzajú mestom. Okrem šialencov sa medzi nimi nájdu aj tí, ktorí chcú byť nieším výnimoční. Masový vrahovia, ich praktiky, ich dolapenie a potrestanie. Zaujímavý postup, ale nebude to také ľahké. Vy ako agent FBI vyšetrujete miesto činu prvej vraždy, tam sa začína príbeh plný akcie, nezabudnuteľnej grafiky a príbehu, ktorý pomaly až vyráža dych. K dispozícií máte mnoho prístrojov, ktoré vám pomáhajú pri vyšetrovaní, a na telefóne ochotnú kolegyňu, ktorá so svojím laboratóriom a počítačom dokáže pomôcť v najlepšiu chvíľu.
      Hra príbehovo nie je žiadna prechádzka ružovou zahradou. Pôjdu po vás všetci policajti a hlavne tí miestny, zabili ste im dvoch kolegov. teda oni to aspoň tak tvrdia, kedže ich zasiahly náboje z vašej zbrane. Ale nioe je to zcela tak, kedže agentovu zbraň má momentálne v rukách sériový vrach a psychopat, nezastavujúci sa pred ničím.
 

 

Prejsť na Video

     
      Teraz si k tomuto všetkému pripočítajte minimum zbraní, ktoré sa vám na úteku pred nespravodlivím odsúdením naskytujú. Vy však ďalej pokračujete vo vyšetrovaní. Zbraňou nemusia však byť len strelné zbrane, kus rúrky, tyče, alebo rezadla na papier, skrátka čohokoľvek čo nájdete poskytuje ako takú obranu, a verte, že ju budete potrebovať mať stále pri sebe.
      Prirátajte si k tomu vydaný slovenský plný textový preklad, a vznikne vám skvelá hra, so slovenským jazykom, s výbornou grafikou a hrateľnosťou... Tak teda hor sa do mesta.... spravodlivosť čaká...